Aktuality z Angličtinky

ANGLIČTINKA

Angličtinka pro předškolní děti se koná každé pondělí. Angličtinku navštěvuje 14 dětí, které si během 45minut osvojují cizí jazyk pomocí her, básní, písní, výtvarných a pohybových aktivit.

Každý měsíc se zaměřujeme na dané téma. Již se zvládáme představit, osvojujeme si základní společenské fráze jako je poděkování, požádání a zdravení, určujeme barvy kolem nás, počítáme do 12, poznáváme zvířátka na farmě a v nejbližší době nás čeká téma Hračky kolem nás, na které už se moc těšíme. V dalších měsících se seznámíme se členy rodiny, pojmenujeme si hlavní části obličeje, celého těla a nezapomeneme ani na ovoce a zvířátka v zoo.

Naším cílem není získat co nejvíce vědomostí, ale především děti s cizím jazykem seznámit a probudit v nich kladný vztah a zájem, který ovlivní jejich další krůčky při osvojování cizího jazyka.

Mgr. Jana Brtníková

Foto zde.

DSC00976