Děti do bruslí 2018 – MŠ

Projekt Děti do bruslí je těsně za polovinou a mně to nedalo a jela jsem se podívat, jak se dětem daří. Viděla jsem je vždy až po návratu a to vypadali všichni velice spokojeně.

Především musím říct, že během celé lekce každý věděl, co má dělat, nikdo nezmatkoval, neplakal, nezlobil. Při vstupu na led vypadaly děti jak mravenečci právě vypuštění do světa. Po čtyřech se slezly na středovém kruhu a začala rozcvička. A při ní už došlo i vstávání a všemožné cviky. Potom děti trenéři rozdělili do dvou týmů a začal samotný výcvik. Já bohužel nedokážu popsat pokroky, protože jsem neviděla začátek, ale byla jsem na naše děti pyšná. Všichni se opravdu snažili a nevzdávali se ani po neustálých pádech. Věřím, že v závěru kurzu se každému podaří bruslit samostatně, bez opory a s radostí.

oznor