Děti do bruslí – finále

Projekt Děti do bruslí dnes skončil. Samozřejmě ne docela, jen pro letošní bruslařskou sezonu. Zapojili jsme se do něj v maximální možné míře. Bruslit začaly děti ze školky starší 4 let a školní děti jezdily bruslit všechny. Velký dík patří Městysu Mrákotín, který pokryl náklady nejen na pronájem ledu, ale i za dopravu – což byl dvojnásobek oproti loňsku, protože se zúčastnilo dvakrát více dětí. Stejně tak je potřeba poděkovat všem třem paním učitelkám – Heleně Jonové, Dáši Pelechové a Veronice Pulkrábové, které obětavě a trpělivě zavazovaly dětem brusle, staraly se o to, aby byly pořádně oblečené a utěšovaly ty, které občas pohladit potřebovaly. Tým trenérů odvedl profesionální práci, děti se toho moc naučily, získaly sebedůvěru a snad i chuť se na led v budoucnu vracet.

A bonusem je to, že se nikomu nic nestalo. Takže příští rok, pokud to jen trochu půjde, vyrazíme na bruslení zase!

Mgr. Marcela Hillayová

sdr
cof