Děti do bruslí – MŠ 2018

V předvánočním čase jsme měli první schůzku ohledně kurzu Děti do bruslí. Pan Zdeněk Ondřej, který má na starost organizaci, ale i samotný výcvik, nás svým nadšením okamžitě získal a naši školkáčci tak obuli brusle hned zkraje ledna 2018. Nutno připomenout, že lví podíl na financování kurzu má zřizovatel školy Městys Mrákotín, který se k podobným aktivitám staví vždy vstřícně, čehož si vážíme a tímto děkujeme.

Kurz skončil, nikomu se nic nestalo a z lezoucích broučků po ledě se stali vzpřímení bruslaři. Věřím, že smysl celé akce ocenili i rodiče, kteří se průběžně chodili na své ratolesti dívat a ve finále se k nim i připojili na ledě.

Po dohodě s panem Ondřejem i s panem starostou Požárem bychom následující školní rok pokračovali s tím, že by se mohli připojit ve zkrácené verzi (5 lekcí) i školáci. Máme se tedy na co těšit.

Mgr. Marcela Hillayová

oznor