Kocourek Modroočko

Kocourek Modroočko (21. 5. 2018)

Na návštěvu představení „Kocourek Modroočko“, které nacvičily děti ze školní družiny při ZŠ v Telči II., jsme se předem připravili. Přečetli jsme si několik příběhů z knihy Z deníku kocoura Modroočka od Josefa Koláře a seznámili se s krásnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové.

A nový týden jsme začali hned výletem! Pohádka protknutá mnoha písničkami a herecký výkon především hlavního představitele děti zaujal a vše pozorně sledovaly.

Musím naše děti pochválit za jejich chování. Vzorně nastupují do autobusu, samostatně se připoutají bezpečnostními pásy, při představení nevyrušují a respektují naše pokyny, aby se nikomu nic nestalo. Proto zakončení výletu odměnou v podobě zmrzliny dle vlastního výběru bylo vlastně nutností.

I počasí nám tentokrát přálo a sluníčko se na nás smálo celý den.

Helena Jonová

Foto zde.