OTEVŘENÍ ZŠ MRÁKOTÍN

Dne 25. 5. 2020 bude obnoven provoz Základní školy v Mrákotíně.

Do ZŠ budou přijímány jen děti zdravé. Při nástupu je nutno přinést vyplněné Čestné prohlášení o zdravotním stavu dítěte, které zde máte ke stažení. Bez tohoto dokladu dítě nepřijmeme.

Provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020 se řídí Souborem hygienických pokynů pro ZŠ, který zveřejnilo MŠMT dne 2. 5. 2020. Doporučujeme pročíst tento dokument.

Stravování je zajištěno obvyklou formou a v běžném rozsahu. Doporučujeme v předstihu telefonicky nahlásit na číslo 702 128 433/702 128 434.

Ranní družina nebude v tomto období v provozu. Žáci budou přicházet do budovy školy v době od 7:15 do 7:55 a budou se řídit pokyny pedagogických pracovníků.

Odpolední družina bude v obvyklém čase, tedy od 11:35 do 15:00.

Každý žák bude mít povinně s sebou denně 2 čisté roušky a sáček pro jejich uložení. Následně se bude řídit všemi hygienickými opatřeními a pokyny pedagogů.

Začátek, konec a složení rozvrhu hodin, popřípadě dalších aktivit – Anglický klub, Čtenářské dílny, Kolotoč, DYSklub – vše bude upřesněno v dostatečném časovém předstihu. Další aktivity – Sport pro všechny, Tanečky a Polytechnický LEGO kroužek se až do konce školního roku ruší. Stejně tak jakékoliv plánované aktivity mimo areál školy.

Těšíme se na školu plnou dětí, protože takto je tady opravdu smutno.