Pětilístek 2021

Rok se s rokem sešel a naše škola se opět zúčastnila recitační soutěže Pětilístek, ve které mezi sebou soutěží pětice malotřídních škol z našeho regionu. Kvůli situaci, která je všem již dobře známá, proběhla soutěž online a recitační videa vítězů školních kol byla zaslána odborné porotě ve složení Jan Kaleta, Andrea Fajtová a Lenka Zamazalová. Porota výkony porovnala, vyhodnotila a my se tak můžeme pyšnit skvělými výsledky. V kategorii 1. tříd se na 2. místě umístila Mína Bartošová a v kategorii 4. tříd se na druhém místě umístila Rozálka Bartošová. V nově zavedené cizojazyčné kategorii jsme také zaváleli! Justýnka Lustigová a Rozálka Bartošová, které tvořily soutěžní duo, vybojovaly s anglickou básní úžasné 1. místo. Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za skvělé výkony!

A samozřejmě musíme poděkovat dvěma důležitým ženám, které nás pod vlajkou MAS Telčsko podporují už řadu let – paní Markéta Tichá a Paní Michaela Vychytilová.

Mgr. Veronika Pulkrábová