Ples Městyse Mrákotín – vystoupení

18. ples Městyse Mrákotín byl zahájen panem starostou Miroslavem Požárem, který hned na úvod uvedl vystoupení dětí ZŠ a MŠ Mrákotín. Kroužek Tanečky vede paní učitelka Lenka Vyhlídalová a myslím, že se jí velmi daří. Letos se zapojily i děti z mateřské školy a ani tento poměrně velký věkový rozdíl jednotlivých tanečníků není ke škodě. Spíš naopak. Ti nejmenší jsou roztomilí, občas se někde zapomenou a ti velcí jsou zase spolehlivou oporou a jistotou, že tancovaní běží hladce vpřed.

Děti vytvořily svým vystoupením příjemnou a milou atmosféru, která, věřím, vydržela po celou dobu plesu. Paní učitelce Lence Vyhlídalové moc děkuji, především za trpělivost a kreativitu. Sama vím velmi dobře, že nic není hned, vše vyžaduje spoustu času.

Mgr. Marcela Hillayová

Videozáznam zde.