Recitační soutěž – školní kolo

Recitační soutěž –

První ročník recitační soutěže – školní kolo – je za námi. Téma Máme rádi zvířata poskytlo široký výběr básniček a všechny děti se tu svou zodpovědně naučily. Porota měla velmi těžký úkol s výběrem vítězů. Nakonec se naštěstí shodla.

První kategorie – děti z 1. a 2. ročníku:

  1. místo        Justýna Lustigová
  2. místo        Rozálie Bartošová
  3. místo        Matěj Čajka

Druhá kategorie – děti z 3. a 4. ročníku:

  1. místo        Martina Mikolášková
  2. místo        Ella Veverková
  3. místo        David Řízek

Děti, které se umístily na prvních třech místech, postupují do finálového kola. To proběhne 13. března 2019 v kulturním domě v Krahulčí. Sejdeme se tam i s vítězi školních kol z Urbanova, Krahulčí a ze Staré Říše. Tedy se všemi zástupci malotřídních škol v našem regionu.

Jsem si jistá, že se naše děti v konkurenci neztratí, že je nepostihne tréma a že se dostanou i na stupně vítězů. Budeme jim držet palce.

Mgr. Marcela Hillayová