Rozloučení s MŠ

Rozloučení se školkou

Jako každý rok jsme se slavnostně rozloučili s dětmi, které opouštějí naši mateřskou školu a nastoupí do 1. třídy. Letos to je 12 dětí – 5 děvčat a 7 chlapců.

Děti musely splnit rozmanité úkoly, které si vyzkoušely v průběhu docházky do MŠ. Ukázaly všem, že umí logicky myslet, počítat, určovat hlásky ve slovech, zpívat, recitovat, cvičit, vyprávět pohádku, oblékat se, držet správně tužku, ale hlavně samostatně pracovat na zadaném úkolu.

Módní přehlídka aktovek prozradila, jak to bude budoucím školákům v září slušet.

Na správné oslavě nesmí chybět něco dobrého. O to se postaraly maminky a děti si mohly pochutnat i na dortu v podobě aktovky,

Přejeme všem mnoho úspěchů ve škole a doufáme, že se nám prvňáčci přijdou pochlubit se samými jedničkami na svém prvním vysvědčení.

Helena Jonová

Foto zde.