Rozloučení s předškoláky – MŠ

Ve středu 24. 6. 2020 jsme se sešli k netradičnímu způsobu rozloučení s budoucími prvňáčky. Kvůli bezpečnostním nařízením jsme byli nuceni změnit místo konání a uspořádali jsme „Zahradní slavnost“. Pěkné počasí bylo sice objednané, ale dorazilo s mírným zpožděním. Oslavu jsme si přesto všichni užili.

Po splnění úkolů, které na děti čekaly, byli předškoláci pasováni na školáky, dostali šerpy a knihy na památku, dopis od paní učitelky z 1. třídy a ukázali nám, jak jim to bude slušet s novými aktovkami.

Atmosféru výjimečnosti umocnil přípitek a minidortíky s malým ohňostrojem, které pro každého oslavence upekla Honzíkova maminka.

Poté jsme se přesunuli k ohništi, malí všetečkové prozkoumali sklepní prostory školy při donášce dřeva a buřtíky se mohly opékat. Děti si zařádily na školní zahradě, rodiče si popovídali a spolu sdíleli své pocity z přicházejících změn.

Děkujeme všem rodičům za připravené občerstvení, skvělou náladu, kterou spoluvytvářeli nevšední odpoledne pro děti, a dárky, které nás moc potěšily a překvapily.

Tak hodně úspěchů ve škole!