Škola v novém v roce 2019

Další školní rok je před námi. Řada věcí se opakuje stále dokola, ale letos máme i spoustu novinek. Týkají se především interiéru školy, který prošel razantní změnou. Máme novou cvičnou školní kuchyňku, školní dřevodílnu a moderní multifunkční učebnu vybavenou ICT technikou. Nové osvětlení na školní chodbě a krásnou světlou podlahu v obou třídách. S podzimem nás ještě čeká revitalizace zeleně okolo školy a zbudování bylinkové zahrádky.

Veškeré práce zabraly celé dva letní měsíce a díky panu starostovi a jeho organizaci se vše podařilo zvládnout. A rozhodně to nebylo nic jednoduchého, protože spektrum odborných prací bylo velmi široké a bylo potřeba, aby na sebe všechny činnosti navazovaly a projekt směřoval plynule k cíli.

Je hotovo a my můžeme pokračovat v naplňování našeho školního programu, jehož heslem je:

„Řekni mi, já zapomenu, ukaž mi, já si vzpomenu, nech mě to udělat a já pochopím“. Konfucius

Mgr. Marcela Hillayová