Srdíčkové dny

Vážení rodiče,

i letos jsme se přihlásili do charitativní celorepublikové sbírky Srdíčkové dny, pod patronací organizace Život dětem, která již 20 let pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi. Ze získaných finančních prostředků dětem nakupuje vše potřebné, aby jim ulehčila jejich nelehký osud. Akce měla probíhat ve dnech 23. – 27. března 2020. K tomu ze známých důvodů dojít nemohlo. Nemocné děti však nepřestaly potřebovat naši pomoc, proto jsem se s ředitelkou nadace Život dětem Zdeňkou Hollerovou dohodla, že sbírku uspořádáme v nejbližším možném termínu. Tedy teď v září 2020.

Pokud máte zájem, podívejte se na webové stránky www.zivotdetem.cz.

Přispět můžete koupí magnetického kolíčku za 30 Kč, magnetické záložky do knihy za 35 Kč nebo plastového klipu za 30 Kč. Předměty budou k dispozici ve škole i ve školce od pondělí 7. 9. 2020. Vybrané peníze posíláme po skončení sbírky na účet výše zmíněné charitativní organizace. Velmi všem děkujeme za vstřícný postoj.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je srdíčkové-dny-2020-1-722x1024.jpg.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je sssssssssssssssss.jpg.