Turnaj ve vybíjené málotřídních škol 2018

Turnaj ve vybíjené málotřídních škol dospěl k 5. ročníku. Počasí, nadšení kolegyň a dokonalá spolupráce, odhodlaní hráči i fanoušci – všechno bylo na naší straně. Bohužel se nám nepodařilo získat pohár pro Mrákotín. Nicméně musím říct, že naši hráči byli velmi stateční, bojovní a vytrvalí a to, že se umístili na 2. místě, považuji za velký výkon a obdivuhodný výsledek. Byla jsem na ně pyšná! Letos se podařilo do turnaje zapojit i poslední malotřídku v nejbližším regionu – ZŠ Stará Říše. Sešli jsme se v Dobré Vodě ve velkém počtu, více než 100 dětí! Trochu jsme váhali, jestli akci tohoto rozměru dané místo pojme, ale díky zázemí, za které děkujeme paní Jitce Dvorské, se vše bez jediného problému zvládlo a zcela jistě do toho příští rok půjdeme znovu. Musíme přece konečně dostat pohár do Mrákotína!

Mgr. Marcela Hillayová

dav

Foto zde.