Turnaj ve vybíjené na Dobré Vodě

Všichni jsme se konečně dočkali a 16. 6. 2022 proběhl turnaj 4 malotřídních škol ve vybíjené. Po dvouleté pauze se dá říci, že to byl dlouho očekávaný den D. Událost, která patří k těm nejvíce prožívaným. Běžně přátelská atmosféra mezi školami se v tento den mění v obrovskou rivalitu.

Mrákotínský tým tvořili někteří žáci 4. ročníku a doplňovalo je pár žáků 3. ročníku. Všichni mají obrovskou pochvalu, protože každý z nich byl klíčovým hráčem. Spolu dokázali vybojovat úžasné 2. místo, o které se se ZŠ Krahulčí museli prát do poslední chvíle. Radost byla obrovská a hrdost paní učitelek ještě větší. Děkujeme!

Poděkování patří i paní Jitce Dvorské, která na Dobré Vodě připravila kompletní zázemí pro dětičky i učitele. A nesmíme zapomenout na vydatnou podporu fanklubu z naší mateřské školy!

Prostě: Hej, hej, hej, Mrákotín je nej!

Celkové pořadí:

  1. místo ZŠ Stará Říše
  2. místo ZŠ Mrákotín
  3. místo ZŠ Krahulčí
  4. místo ZŠ Urbanov

Mgr. Veronika Pulkrábová