Tvořivé dílničky

Paní Andrea Stránská u nás ve škole nebyla poprvé a věřím, že ani naposledy. Vždy přijde s kreativními nápady, které vtáhnou a zabaví nejen děti, ale i nás dospělé.

Tentokrát jsme se s Beruškami vydali – byť jen pomyslně – do ZOO. Zvířátka mají u dětí úspěch zaručený! Od drobné teorie jsme s nadšením přešli k samotnému tvoření. Je pravda, že naše nejmenší děti jsou ve zručnosti teprve na začátku, ale s trochou pomoci se nám podařilo vykouzlit úžasné pandy a veselé lvy. Obrázky jsou natolik povedené, že je pošleme zabodovat do soutěže – Letem světem!

A nebyla by to kompletní tvořivá dílnička, kdyby nedošlo i na tanečky. Samozřejmě se zvířecí tématikou – tanec sloníka Toníka.

Paní Andree Stránské děkujeme, že s námi trávila dopoledne a přinesla k nám příjemnou náladu, radost z tvoření i z pohybu.

Jitka Dvorská