Učíme se doma – Včelka na 6 týdnů zdarma!

Milí pedagogičtí pracovníci,

za stávající mimořádné situace bychom rádi pomohli zjednodušit proces domácího online vzdělávání a nabídli vám možnost pracovat s prvostupňovými žáčky a jejich rodiči ve Včelce.Včelka pro všechny na 6 týdnů zdarma!
Všem rodičům nyní plošně nabízíme použití aplikace Včelka a to na 6 týdnů zcela zdarma.

Jak mohou vaši žáčci Včelku získat?
Jednoduše! Pošlete jejich rodičům unikátní promo kód UCIMESEDOMA, společně s krátkým návodem, jak se do Včelky registrovat / přidat licenci zdarma.Zkopírujte rodičům prosím následující část textu:………………………………………………………………………………………………………………………………………Instrukce, jak použít promo kód UCIMESEDOMA:
1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz
2. Vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko Vstup do aplikace
3. Zadejte postupně Váš email, heslo a další údaje potřebné pro registraci
4. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko Přidejte prvního čtenáře
5. Postupujte dle instrukcí dokud neuvidíte seznam cvičení nově vytvořeného čtenáře
6. Klikněte na zelené tlačítko Použít promo kód
7. Vepište promo kód UCIMESEDOMA a klikněte na tlačítko Použít
8. Nyní můžete Včelku zdarma využívat po dobu 6 týdnů!
* V případě, že již registraci ve Včelce máte, první čtyři kroky přeskočte a začněte krokem 5……………………………………………………………………………………………………………………………………….Jak můžete se žáčky ve Včelce pracovat?Nejjednodušší cestou je napsat rodičům konkrétní čísla cvičení, která mají žáčci doma procvičovat. Rodič posléze dítěti na počítači pomůže cvičení vyhledat (v sekci Všechna cvičení vyhledá vámi zvolená čísla) a dítě následně samo bez další nutnosti asistence procvičuje.
Doufáme, že naší nabídky využijete a poskytnete tak dětem další alternativu efektivně tráveného času doma. 
Pro další inspiraci na online výukové zdroje čtěte užitečný článek v magazínu Perpetuum.
V případě, že byste potřebovali s čímkoliv ohledně naší aplikace poradit či pomoct, kontaktujte naši podporu na e-mailu podpora@vcelka.cz či na telefonním čísle +420 799 512 123.
Včelka – Společně to zvládneme!Za celý tým Včelky, paní učitelka Andrea@: podpora@vcelka.czTel: +420 799 512 123Facebook: VčelkaTento email dostáváte na základě registrace do aplikace Včelka.
Včelku / Levebee vyvíjíme v kancelářích Inventi, Projekt Včelka, Táborská 31, Praha 4, 140 00.Pro odhlášení klikněte zde.(po přihlášení sekce Nastavení / Můj účet)