V koňském sedle

Letošní školní rok byl odstartován ve znamení zážitků. Už na počátku září jsme totiž s dětmi navštívili JC Malý Pěčín. Naše již tradiční návštěva tohoto zařízení byla opět jedinečnou. Děti si vyzkoušely spoustu praktických činností. Krmily zvířata, doplňovaly vodu, vozily kotouče
a zametaly výběhy.

Odměnou jim potom byla projížďka na koni či v kočáře, kterou si všichni, kluci i holky, maximálně užili. Velikou radost dětem také udělali poníci. Ty si totiž mohly povodit, vykartáčovat a učesat. Nejeden poník odcházel s krásnými copánky v hřívě.

Ke svačině jsme opékali buřty a aby se nikdo ani na chvíli nenudil, vzaly děti trampolínu a klouzačku, které se nacházely v areálu, útokem. Vzhledem k tomu, že návštěva vyvolala opět veliké nadšení, rozhodně jsme zde nebyli naposled.

Mgr. Veronika Pulkrábová