Vánoční trhy 2018

Vánoční trhy podruhé. A opět ve spolupráci s paní Andreou Stránskou. Potud jako loni. Dál už podle úplně jiného scénáře. V hlavní roli rodiče našich dětí a všichni další, kteří svými výrobky do trhů přispěli. Myslela jsem, že to bude taková komorní záležitost a nakonec se sešly neskutečně krásné vánoční dekorace, ozdoby, voňavé perníčky úžasně nazdobené a vše v takovém množství, že jsme všichni koukali s otevřenou pusou. A tu jsme ještě pootevřeli, když se spočítal výtěžek trhů – 13 505,- Kč!!!!!!

Upřímně všem děkuji za všechny výrobky. Bylo to až dojemné. Stejně tak si vážím toho, že jste se z dodavatelů stali i odběrateli a my tak můžeme začít plánovat, jak s penězi naložíme. Určitě to bude něco výjimečného, co nám ve vzpomínkách nadlouho zůstane.

Mgr. Marcela Hillayová